Většinou, když se v životě setkáme s nějakou náročnou životní situací, zvládneme obnovit svou vnitřní rovnováhu sami, pomocí svých zkušeností, schopností, dovedností, s podporou svých blízkých. Někdy však vyzkoušíme všechny doposud osvědčené způsoby, sdílíme své trápení s přáteli či rodinou a stále to nestačí. Jsme zaseknutí na místě nebo se točíme stále dokola v kruhu.

V tu chvíli je užitečné najít nezávislého spojence, průvodce, který nám dovolí uvidět nové možnosti a dodá nám odvahu vydat se na cestu k jejich uskutečnění. Ráda vám budu takovým spojencem a průvodcem. S důvěrou se na mne můžete obrátit v následujících situacích: 

Váháte s vyhledáním pomoci? Rozhodnutí obrátit se na cizího člověka nemusí být zrovna snadné, vyžaduje často dostatek odvahy vykročit ze své komfortní zóny vstříc něčemu novému. Z mé strany můžete počítat se snahou pochopit vaši situaci tak, jak ji prožíváte, s přívětivým a upřímným přístupem a s podporou vaší změny. Více o tom, jak pracuji, si můžete přečíst tady.