Napište mi e-mail na anna.nohynkova@gmail.com nebo mi zavolejte na +420 731 102 829. Pokud telefon nezvedám, pravděpodobně zrovna konzultuji. Zavolám vám zpět, jakmile to bude možné. Na e-maily odpovídám obvykle do druhého dne. Do e-mailu prosím uveďte, alespoň rámcově, s jakým tématem se na mne obracíte a uveďte rovněž své telefonní číslo. 

 

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit na domluvenou konzultaci (ať už osobní či online), prosím vás o včasné zrušení termínu, které mi umožní uvolněný termín nabídnout jinému klientovi. Storno poplatek za zrušení konzultace méně než 24 hodin předem činí 100% ceny sezení.

Nemám uzavřené smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami, veškeré služby si hradí klienti sami před objednaným sezením převodem na účet 1319870037/3030 (nebo po proběhlém sezení v hotovosti, záleží na naší domluvě). Ceny jsou stejné pro osobní i online konzultace: individuální konzultace: 800,-Kč/50 minut, párové a rodinné konzultace: 1300,-Kč/80 minut.

 

Osobní konzultace probíhají na adrese Hlavní 83, Brno-Komín, 624 00, vchod do budovy je z ulice Podveská. 

Zvoňte na zvonek s mým jménem (v pondělky), v pátky bývám v protější pracovně (zvoňte prosím na zvonek  „MUDr. Hana Lemanová“). Konzultační místnost je v prvním patře, přístup není bezbariérový. K dispozici je čekárna a toalety. 

 

Dopravit se můžete na zastávku Podveská trolejbusu č. 30 a 36 nebo na zastávku Hlavní autobusu č. 67 a 84Parkování je možné v okolních ulicích nebo na velkém parkovišti na ulici Čichnova. 

Za samozřejmost považuji v současné době při osobních sezeních dezinfekci rukou po příchodu, používání respirátoru a dodržování rozestupů. Osobně jsem již  prošla očkováním, od vás však potvrzení o očkování či negativním testu nevyžaduji. Jen buďte prosím zodpovědní a pokud se necítíte dobře nebo jste přišli do kontaktu s někým, kdo je pozitivní, dejte mi to předem vědět a domluvíme se na online formě či změně termínu. 

K online konzultacím využívám platformu Whereby. V domluveném čase sezení se připojte na tento odkaz a požádejte o vstup do virtuální místnosti: https://whereby.com/anna-nohýnková 

 

Pro videohovor je ideální notebook s dobrým internetovým připojením, případně sluchátky. Zcela zásadní je klidné prostředí a soukromí. 

Pondělí: 11:00 – 15:30

Pátek: 9:00 – 15:30

Jiné termíny dle individuální domluvy.