Napište mi e-mail na anna.nohynkova@gmail.com nebo mi zavolejte na +420 731 102 829. Pokud telefon nezvedám, pravděpodobně zrovna konzultuji. Zavolám vám zpět, jakmile to bude možné. Na e-maily odpovídám obvykle do druhého dne. Do e-mailu prosím uveďte, alespoň rámcově, s jakým tématem se na mne obracíte a uveďte rovněž své telefonní číslo. 

 

Domluvené termíny sezení považuji za závazné. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit na domluvenou konzultaci (ať už osobní či online), prosím vás o včasné zrušení termínu, které mi umožní uvolněný termín nabídnout jinému klientovi. Storno poplatek za zrušení konzultace méně než 48 hodin předem činí 100% ceny sezení. Je-li to pro vás možné, nabízím ve stejném termínu možnost online sezení místo osobní konzultace. 

Nemám uzavřené smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami, veškeré služby si hradí klienti sami. Po každém proběhlém či pozdě zrušeném sezení vám zašlu e-mailem fakturu. Ceny jsou stejné pro osobní i online konzultace a jsou platné od 1. 1. 2024: individuální konzultace: 1000,-Kč/50 minut, párové a rodinné konzultace: 1600,-Kč/80 minut.

 

Osobní konzultace probíhají na adrese Hlavní 83, Brno-Komín, 624 00, vchod do budovy je z ulice Podveská. 

Zvoňte na zvonek s mým jménem, pustím vás dovnitř do budovy (přístup není bezbariérový). K dispozici je zde čekárna a toaleta. Konzultační místnost je hned v přízemí naproti vstupu.  


Dopravit se můžete na zastávku Podveská trolejbusu č. 30 a 36 nebo na zastávku Hlavní autobusu č. 67 a 84Parkování je možné v okolních ulicích nebo na velkém parkovišti na ulici Čichnova. 

Pokud se necítíte dobře nebo jste přišli do kontaktu s někým, kdo je covid pozitivní, dejte mi to předem vědět a domluvíme se na online formě sezení či změně termínu. 

K online konzultacím využívám platformu Whereby. V domluveném čase sezení se připojte na tento odkaz a požádejte o vstup do virtuální místnosti: https://whereby.com/anna-nohýnková 

 

Pro videohovor je ideální notebook s dobrým internetovým připojením, případně sluchátky. Zcela zásadní je klidné prostředí a soukromí. 

Pondělí: 9:00 – 15:30

Pátek: 9:00 – 15:30

Jiné termíny dle individuální domluvy.