Stáhněte si zdarma e-book

Zkroťte svou žízeň

S pomocí tohoto e-booku se naučíte 7 jednoduchých kroků k tomu, abyste dostali své chutě na alkohol pod kontrolu. Nedovolte už své žízni, aby vás ovládala! Žijte s čistou hlavou tím, co máte rádi.

  • Bonusovou imaginaci, díky které se naučíte lépe zvládat svou chuť na alkohol, pro vás nahrála psycholožka a psychoterapeutka specializující se na imaginativní metody Monika Guillemin Weiglová. Najdete ji uvnitř e-booku.

Co o e-booku říkají čtenáři?

Aniččin e-book se čte jedním dechem. Je to praktický návod, jak zvládat chutě na alkohol. Určitě ho budu doporučovat svým klientům, kteří se snaží přestat s pitím alkoholu. Inspiraci podle mě mohou najít i ti, kteří se zotavují i z ostatních závislostí.
Šárka Kohoutkováwww.dusevnidilna.cz
E-book mě zaujal svým názvem, nejdřív jsem netušila, o čem vlastně bude, ale při čtení jsem hned pochopila. Přestože jsem nikdy v životě nebojovala s pitím alkoholu, tak jsem uvedený návod ve svém životě využila na jinou závislost, kterou jsem v té době řešila. Musím říct, že nejvíce mi pomohly hlavně praktické úkoly u jednotlivých kroků, které jsem si vypracovala a už tím přišel obrovský pocit úlevy. Kromě vlastního rozhodnutí skoncovat se závislostí vás tento e-book jemně, ale účinně postrčí k akci a podpoří vás na cestě za šťastnějším životem.
Denisa Lamačová www.denisalamacova.cz
Z knížky je cítit hluboká znalost problematiky lidí, kteří bojují s nadměrným pitím. Líbí se mi, že příručka vede jasně a stručně krok za krokem čtenáře tak, aby reálně dosáhl cíle. Vše je vysvětleno a popsáno srozumitelně a bez zbytečných řečí, takže člověk dostává do ruky opravdu dobře použitelný a užitečný návod, jak postupovat při zvládání chuti na alkohol.
Lada Skulilováwww.ladaskulilova.cz
Celý e-book na mě působí velmi profesionálně, s promyšlenými radami a jsou cítit mnohaleté zkušenosti. Myslím, že je to velmi důležité téma, líbí se mi stručný, jasný postup.
Lenka Růžičkováwww.lenkabalanc.cz
Během čtení jsem byla příjemně překvapená! Tolik tipů, žádné strohé poučky. E-book vybízí, abyste šli rovnou k akci. Což možná bude to nejtěžší, začít. Ale věřím, že ten, kdo bude chtít žít opět s čistou hlavou, půjde do toho. Další věcí, která mě příjemně překvapila, byla audionahrávka. E-book krásně vede krok po kroku, takže to, co se zdá na počátku nemožné, se může pro hodně lidí stát skutečností. Tenhle e-book určitě doporučím dál, neboť ve svém okolí mám závislé a třeba zrovna tohle bude jejich cesta.
Denisa Michalíkováwww.denisamichalikova.cz