DOPITO.

PRŮVODCE NA CESTĚ K NE-ZÁVISLOSTI

Nebaví vás už zažívat po ránu kocoviny? Štve vás, že neumíte pít s mírou? Trápí vás, kolik peněz za alkohol utrácíte? Máte kvůli pití problémy doma nebo v práci?  

 

Jste frustrovaní z toho, že se vám stále nedaří s pitím přestat? Nebo neustále své rozhodnutí odkládáte na "potom"?

 

Chtěli byste to změnit, ale je to pro vás obrovský krok do neznáma? Ukážu vám, že se nemusíte ničeho bát a že to zvládnete i vy. 

 • Co všechno musíte UDĚLAT pro to, aby se pro vás PITÍ STALO MINULOSTÍ? Nalézt v sobě vnitřní motivaci, dokázat překonat překážky v sobě, umět pracovat s chutěmi, najít si své spojence, změnit své každodenní návyky, správně se rozhodovat, mít připravený krizový plán… Je to pro vás jedna velká neznámá?
 • A jak potom tu ZMĚNU DLOUHODOBĚ UDRŽET? Jak žít bez alkoholu tak, aby vás to bavilo a naplňovalo? Abyste jen stále nesmutnili nad jeho odříkáním si?
 • Jaké TECHNIKY využívají mí úspěšní klienti a jak je můžete pro sebe využít i vy?

Kdo je jeho autorkou?

Anna Nohýnková

Psycholožka a psychoterapeutka, expertka na léčbu závislostí, která miluje svou práci. 

Pomáhá lidem najít jejich jedinečnou cestu, jak s pitím přestat a začít žít svobodně tím, co mají rádi.

Rozhodla jsem se s vámi v tomto e-booku sdílet své zkušenosti a zkušenosti mých klientů. Ukážu vám v něm KONKRÉTNÍ KROKY, díky kterým se mým klientům daří nejen DLOUHODOBĚ NEPÍT, ale také nalézt SPOKOJENOST A ROVNOVÁHU v současném životě. V praxi prověřenými postupy vás navedu k nalezení vaší vlastní cesty k abstinenci.

 

Představte si ten úžasný pocit probudit se ráno s čistou hlavou, bez nevolností, třesu, výčitek a morální kocoviny. Můžete se s čistým svědomím podívat na sebe do zrcadla. Vaše mysl je jasná a vy už se těšíte, jak strávíte dnešní den. Jste na sebe hrdí, že jste to sami zvládli, bez léků, lékařů a nemocnic. Našli jste svou vlastní cestu, jak spokojeně žít bez alkoholu. Mnohem lépe se znáte a víte, jak se sebou pracovat, kdyby přišly chutě nebo nějaká krize. Víte, jak nedat alkoholu šanci a jakou cenu pro vás má abstinence. Už byste svůj současný život, který vás baví a naplňuje, za pití nevyměnili. 

 

Chápu, že přestat s pitím je nesnadný cíl a já vám budu na cestě k němu dělat průvodce. Ukážu vám celou trasu, ale i odbočky, kterým se raději vyhnout. Záleží mi na tom, abyste knihu pro sebe využili na maximum a aby vám pomohla co nejvíce se k vašemu cíli přiblížit. 

 

Díky tomu, že se vydáte na cestu ke střízlivosti, se možná stanete vzorem pro lidi ve svém okolí. Ukážete jim, že je možné se zbavit svých nezdravých návyků a že máte vnitřní sílu, kterou dokážete využít k dosažení svých cílů. Získáte zpět důvěru svých blízkých.

Tento e-book je přesně pro vás, pokud:

 • Máte problémy s nadměrným pitím alkoholu a přejete si s pitím přestat.
 • Pití vám přerůstá přes hlavu a/nebo vám to dává najevo vaše okolí a vy váháte, jak s tím naložit.
 • Se obáváte, že by se vaše pití mohlo prohloubit v závislost.
 • Nechcete už dále svým pitím ubližovat sobě a svým blízkým.
 • Už jste zkoušeli třeba i několikrát s pitím přestat, ale vždy jste se k němu nakonec zase vrátili.
 • Chcete nalézt svoji vlastní cestu k životu bez alkoholu. Rádi na sobě pracujete a posouváte se v životě dál, ale pití vás v tom brzdí.
 • Zkoušíte sami s pitím přestat a hledáte, co vše pro to můžete ještě udělat.
 • Chcete poznat a naučit se používat postupy, které využívají úspěšně abstinující lidé.

Nakoukněte do obsahu e-booku

Co vše se v e-booku dozvíte a naučíte?

Kdyby bylo přestávání s pitím tak snadné, že by jen stačilo neotevřít další lahev, nenalít si další skleničku, nejspíš by se vám to už dávno podařilo. Proč tomu tak ale není?

Jak začít

Společně zbouráme největší překážky na vaší cestě ke svobodnému životu bez závislosti. Dozvíte se techniky a strategie, díky kterým už konečně přestanete pít. Krok za krokem zjistíte, co vše udělat, aby vám vysazování alkoholu šlo hladce.

Jak to zvládnout sám/sama

Bez léků, lékařů, návštěv terapeutů, hospitalizace a nemocničního režimu. Můžete na své změně pracovat v pohodlí svého domova bez nutnosti někam dojíždět. Prozradím vám, jaký postup využívám se svými klienty, díky němuž jich už spousta nepije.

Jak změnu dlouhodobě udržet

Možná se vám daří své pití omezit vždy jen na chvíli. A nebo si můžete z abstinování vytvořit nový životní styl, který vám bude vyhovovat. Díky 10 krokům popsaným v e-booku se vám podaří najít si ten svůj způsob díky úkolům a cvičením v Pracovním sešitě. Ve svém vlastním tempu, třeba klidně i hned po jeho přečtení.

Jak díky abstinenci vyrůst

Alkohol je velká brzda na cestě k plnění si svých snů. Jak se své brzdy zbavit a zjistit, co vlastně chcete, co je pro váš další život důležité? Jak ze své zkušenosti s přestáváním s pitím čerpat sílu a odvahu do dalších životních rozhodnutí a kroků?

Cena e-booku je 350,- Kč

Za 350,- Kč byste mohli mít 25 minut osobní konzultace v mé soukromé psychoterapeutické praxi, během kterých bychom stihli probrat jen zlomek toho, co v e-booku najdete. Pokud využijete e-book pro sebe na maximum, díky abstinenci ušetříte spoustu peněz nejen za vypitý alkohol, ale i za náklady opakovaných pokusů o léčbu.

E-book je rozdělen do 10 kapitol a každá z nich obsahuje jeden až pět úkolů, které můžete sami praktikovat ve svém životě a které vás citlivě povedou k vysazení alkoholu. Věřím také, že hodnota toho, že s pitím skoncujete sami bez odborné pomoci a splníte si díky tomu své sny, je pro vás mnohonásobně vyšší než 350,- Kč.

Možná si teď říkáte, že informace, které vám v e-booku nabízím, najdete i jinde a zdarma. Některé z nich určitě ano, ale jen zde je najdete ucelené na jednom místě. Ušetříte si tak spoustu času prohledáváním internetu či listováním v knihách a zkoušením různých technik. Některé informace jsou navíc založené na zkušenostech mých klientů, nebo mých vlastních a ty zaručeně jinde nenajdete.

Garance vrácení peněz je pro mě samozřejmostí. Pokud zjistíte, že jste měli od e-booku jiná očekávání nebo informace z něj nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, pak vám bez dalších otázek peníze vrátím zpět v plné výši. Máte na to nárok 30 dní od zakoupení e-booku.

Bonusy

Pracovní sešit

Protože mi záleží na tom, abyste e-book nejen přečetli, ale uvedli informace z něj do svého života, dám vám k němu zdarma Pracovní sešit se všemi úkoly, do něhož si můžete zapisovat své postřehy a poznámky. Pracovní sešit si vytisknete a přímo v něm si vypracujete svůj jedinečný postup k abstinenci. 

FB skupina 

Zakoupením e-booku získáte možnost stát se členem skryté soukromé skupiny na Facebooku, v níž můžete sdílet své pokroky na cestě k abstinenci, získat odpovědi na své otázky, zpětnou vazbu ode mě, podporu a povzbuzení. Skupinu mohou vyhledat jen její členové a jen ti vidí ostatní členy.

Reference

E-book jsem dala přečíst prvním čtenářům a tady si můžete přečíst jejich názory.

Na Aničky e-book jsem se velmi těšila, neboť je mi toto téma hodně blízké, a to sice pro vlastní osobní zkušenost. Jako velké plus vidím pracovní listy, které k e-booku autorka vypracovala opravdu pečlivě, a za sebe mohu říci, že v nich obsažené úkoly jsou to, co mě osobně velmi pomohlo při zmapování vlastní závislosti v době protialkoholní léčby. „Dopito“ je tak opravdu skvělým průvodcem, díky kterému si ujasníte, jak na tom s alkoholem opravdu jste, a jaké jsou možnosti ke změně.
Hana Hromiakováwww.o-cem-nemluvime.cz
E-book Dopito je rozsáhlým průvodcem na Vaší cestě k abstinenci. Nečekejte zázračný lék, který Vás automaticky zbaví pití, ale věrného rádce, ke kterému se opakovaně můžete vracet pro inspiraci, informace a podporu při Vašem snažení o změnu k plnohodnotnějšímu životu. Dopito je nabité množstvím tipů, příkladů z praxe a cvičení, z nichž si vybere každý. Nemusíte dělat všechny, mě konkrétně nejvíce pomohly dvě cvičení, díky kterým jsem si ujasnil své důvody k pití, rizikové spouštěče a hlavně osobní motivaci, proč chci přestat. Příklady ostatních mě pak podporovaly v tom, že se svým problémem rozhodně nejsem sám. Díky.
Adam
Ráda bych doporučila e-book DOPITO všem, kteří to se svou závislostí na alkoholu myslí vážně a touží se z ní dostat. Najdete zde totiž přesný návod jak bojovat se svou závislostí, a to krůček po krůčku. Díky pracovnímu sešitu jste nuceni do akce a tak se kniha stává opravdu efektivním způsobem, jak s alkoholem zatočit. Navíc zjistíte i něco o sobě samých, což vás jistě překvapí.☺️
Kateřina Dvořákováwww.katerina-dvorakova.cz
Pracuji jako lektorka dlouhodobě nezaměstnaných a také terapeutka v oblasti kineziologie a dalších terapií. Ve své praxi se občas setkávám s klienty, které trápí potíže se zvládnutím závislosti na alkoholu. Hledala jsem pro ně další podpůrnou pomoc, která by je mohla posílit v jejich rozhodnutí skoncovat s pitím. Tento e-book mne velmi oslovil a mohu říci, že i přesvědčil v tom, že jsem pro své klienty našla další typ podpory. Je hravý, akční, precizně zpracovaný. Nenásilně vás vtáhne do děje a vybízí k činu. Nabízí různé užitečné tipy, krizový plán na chvíle, kdy se nedaří a také různé příklady z praxe. Pokud se právě rozhodujete mezi životem s alkoholem a BEZ NĚJ, doporučuji vám přečíst si tento ebook, budete v tom mít jasno!
Hana Randákováwww.hanarandakova.cz

Objednejte si hned teď e-book

DOPITO. PRŮVODCE NA CESTĚ K NE-ZÁVISLOSTI

Sama mám zkušenost, že když odkládám řešení něčeho nepříjemného "na později", často se ten můj problém za tu dobu ještě zhorší. A pak si říkám "kéž bych to byla řešila už tehdy, nemuselo to dojít tak daleko a mohla jsem to už mít dávno za sebou". Znáte to taky? Musím se pak zdravě naštvat a prostě jít a něco začít s tím mým problémem dělat. Protože vím, že pouhým sněním nebo naříkáním se nevyřeší. 

Pokud máte chuť pustit se do své změny ještě dnes, nenechejte své nadšení vyprchat. E-book "DOPITO. PRŮVODCE NA CESTĚ K NE-ZÁVISLOSTI" stojí 350,-Kč. Objednejte si jej ihned zde. 

 

Klikněte na tlačítko Koupit e-book a na následující stránce vyplňte své údaje v objednávce a zaplaťte bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Pokud máte v souvislosti s e-bookem jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail info@annanohynkova.cz
Anna Nohýnková